Fizjoterapueta Kraków - Gabinety Osteopatii Rehabilitacja- Mięśnie

Przejdź do treści
FIZJOTERAPIA W CENTRUM KRAKÓW
Natychmiastowa regeneracja organizmu po przebytych problemach zdrowotnych.
Ćwiczenia czynne
Wykonywane samodzielnie pod ścisłą kontrola fizjoterapeuty.
Ćwiczenia instruktażowe
Nauka odpowiednich nawyków pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry.
Ćwiczenia bierne
Bezstresowe efektywne ćwiczenia wykonywane wraz z terapeutom.
Fizjoterapia - element układanki

Fachowo przeprowadzane zabiegi fizjoterapii ii rehabilitacji to najlepszy sposób na przywrócenie pełnej sprawności po zabiegach lekarskich, urazach czy przebytych schorzeniach.

Z zabiegów takich powinny też korzystać osoby w podeszłym wieku, które chcą zachować sprawność, mobilność oraz ustrzec się chorób stawów i mięśni, a także sportowcy, którzy doznali kontuzji.

Stosowane przez nas metody fizjoterapii i rehabilitacji gwarantują osiągnięcie satysfakcjonujących wyników w krótkim czasie i z zachowaniem pełnego komfortu pacjentów.

Nasz zespół stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji, posiadający wykształcenie medyczne i duże doświadczenie w zawodzie.
Sekret zdrowia czyli fizjoteapia :

Fizjoterapia indywidualna i grupowa, ćwiczenia z pacjentem o różnym stopniu niepełnosprawności i wykorzystywanie specjalistycznych technik i metod nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Z tego powodu możemy zaproponować naszym pacjentom najwyższą jakość usług i pomóc im poprawić jakość życia, która w dużej mierze zależy od stopnia sprawności i mobilności.

W naszym gabinecie można skorzystać z różnych form fizykoterapii i rehabilitacji. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, których skuteczność jest udowodniona naukowo. Poza wspomnianymi zajęciami grupowymi i indywidualnymi, które opierają się na wykonywaniu specjalistycznych ćwiczeń pod okiem doświadczonego fizykoterapeuty, są to też rozliczne zabiegi.

Są one dobierane po drobiazgowej diagnostyce pacjenta, ocenie stanu jego zdrowia i analizie oczekiwanych rezultatów, toteż układanie planu fizykoterapii zawsze odbywa się po dokładnym wywiadzie.

Masaż
Laser
Fototerapia
Helioterapia
Jonofereza
Krioterapia

Cennik fizjoterapii :

Konsultacja         90 zł

Wizyta                  50zł

Zabieg                30zł - 70zł


Potrzebujesz informacji ?

Wystarczy umówić się na spotkanie, aby uzyskać pomoc od naszych ekspertów
Czy wiesz że :

W naszym gabinecie wykorzystujemy między innymi specjalistyczne masaże, naświetlania, zabiegi z wykorzystaniem lasera czy ultradźwięków. Są to wysoko zaawansowane metody, które pozwalają naszym pacjentom poczuć ulgę już po niedługim czasie od rozpoczęcia terapii. Takie naturalne metody, oddziałujące bezpośrednio na problem, pozwalają też często zmniejszyć ilość przyjmowanych leków, co przekłada się na lepsze zdrowie.

Kopiowanie zabronione 2015
Dokładamy wszelkich starań do aktualności treści na stronie, strona nie jest ofertą jedynie zródłem informacji.
Projekt i wykonanie Agencja Zebra
Wszelke prawa zastrzeżone Centrym Rehabilitacji Katowice
Wróć do spisu treści